Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nudny Fanart - Ożywienie.


Kronk

Ankieta  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za tym aby wprowadzi? Sotw oraz Totw

    • tak
      9
    • nie
      2
    • nie mam zdania
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie da się ukryć, ale w Fa nic się nie dzieje.

Nie chce za to obwiniać ludzi zajmujących się nim, ale można by go choć trochę ruszyć, zamiast non-stop siedzieć bezczynnie.

Ostatnim pomysłem był Graff Pack. Jeżeli był on robiony z myślą, że każda kolejna paczka będzie uploadowana co rok albo co kilka - to zapewne w 100% wypalił.

Kolejnym zaniedbanym pomysłem to "Pojedynki Miesiąca" -Nadzieje, z których zostało rozczarowanie. Rodi zrobił temat, który wisiał i wisiał. Zarówno Moderacje jak i Rodiego nic to nie obchodziło.

 

 

Cholernie monotonnie to idzie więc wpadłem na pomysł (który to?) aby w FanArt zostały zorganizowane następujące konkursy:

 

SOTW (Signature of the Week)

Dla niewtajemniczonych konkurs polega na wytypowaniu najlepszej sygnatury danego tygodnia.

Po podaniu kategorii, userzy nadsyłali by swoje prace, a następnie odbywało by się głosowanie na najlepszą.

 

TOTW (Text of the Week)

Ten z kolei by polegał na napisanie najlepszego tekstu tygodnia.

Kategoria to m.in :Diss, Wiersz, Piosenka.

Odbywał by się na takich samych zasadach jak SOTW i TOTW.

SOTM i TOTM (Signature of the Month i Text of the Month)

Odbywał by się on 23-24 dnia miesiąca i trwał do 1 dnia następnego.

Polegał by on na wytypowaniu najlepszej sygnatury miesiąca.

3 najlepsze Teksty i Sygnatury z każdego tygodnia wchodziły by do rywalizacji.

 

Nagrody:

Sotw - nic oprócz prestiżu wygranej.

Totw - nic oprócz prestiżu wygranej.

Sotm i Totm -Drobna nagroda (tekst pod avatarem czy zdjęcie warna)

 

 

 

Przebieg konkursu:

 

1.Zostaje wydzielony temat do wysyłania prac:

-Sotw #1 - Nadsyłanie prac.

Temat został by zrobiony tydzień przed rozpoczęciem każdego Sotwa.

 

Po nadesłaniu prac zostałby wydzielony kolejny temat:

-Sotw #1 - Konkurs

Zostałyby w nim przedstawione prace oraz odbywało by się głosowanie POSTOWE na najlepszą sygnaturę czy tekst.

 

 

 

PODSUMOWANIE :

 

Na początku zacznę, że organizowaniem każdego z konkursów chciałbym się zając JA.

Dbałbym o estetyczność, punktualność oraz o range tych konkursów. Nie potrzebne mi do tego prawa moderatorskie (Moderator lub Kidmoderator by tylko zamykali tematy)

Zastosowanie takich małych konkursików ożywiłoby mocno zaspały FanArt.

 

 

 

 

To tyle.

Pozdrawiam Kronk.

Opublikowano

Jestem za.

 

Z tym pojedynkiem miesiąca to fail jakiś jest.

Z resztą wiesz że rodi teraz tylko na MPC media team a takto to mało ma czasu.

 

Poza tym zgłoś się na kida a fanarcie zeby to jako tako wyglądało.

 

Pomysły dobre.

Aczkolwiek czasami możesz coś dodac. Narazie Seldek coś dal dla grafików ;)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Poza tym zgłoś się na kida a fanarcie zeby to jako tako wyglądało.

 

 

Z tego co wiem Fan Art ma Kida i jest nim Sanuyem.

 

Pomysł godny uwagi i jestem jak najbardziej za.

Me gusta.

Opublikowano

Pojedynki miesiąca nie były moim pomysłem, a jedynie zezwoliłam na ich przeprowadzanie Rodiemu. Projekt zawisł i w końcu nie został doprowadzony do skutku.

Jestem na TAK, ale konkursami będzie zajmowała się moderacja, Sanuyem jako kid mod i ja jako mod. Innej opcji nie widzę trzeba trzymać wszystko w jednym ręku. Poza tym urozmaicenie było - pojedynki głosowe, które nie wiem, czy Wam nie wystarczają, czy po prostu o nich nie wiecie.

 

Tyle ode mnie.

1321896841-U198706.png

Opublikowano

Poza tym urozmaicenie było - pojedynki głosowe, które nie wiem, czy Wam nie wystarczają, czy po prostu o nich nie wiecie.

Większość wie. Tylko znajdźcie osobę, która będzie wyzywała się publicznie.

 

konkursami będzie zajmowała się moderacja, Sanuyem jako kid mod i ja jako mod

Nie. Tym będę zajmował się JA.

3/4 pomysłów, które weszły w życie w przestrzeni ostatniego roku w FA są moje.

Bawię się w człowieka kreatywnego, rozwijając NAJBARDZIEJ to podforum.

Przykład ?W FA są 3 subfora :

-Tutoriale -Moja i tylko moja idea. W tej chwili jest już rozwinięta i posiada szeroki zbiór poradników.

-Pojedynki -Moja idea. Kreatywnością zabłysnął tutaj także Mounthains dodając w tej chwili popularne dissy.

-Galerie -Moja idea. W tej chwili ułatwia życie wszystkim posiadającym galerie i je przeglądającym.

 

Mimo iż dla FA zrobiłem tak wiele i nadal dążę, aby każdy cheater mógł się tam wyluzować -nie posiadam i nie posiadałem żadnej rangi.

Teraz się nie ubiegam, tylko grzecznie proszę aby opiekę nad moim entym pomysłem skierować mnie.

Ranga mi do NICZEGO nie będzie potrzebna. Zamykanie i Podwieszanie tematów, będzie jedynym wkładem moderacji.

Opublikowano

Po co Ci prawa, skoro mówisz, że podwieszanie i zamykanie tematów to jest "TYLKO".

Nie. Pomysł wejdzie w życie bez Ciebie albo wcale. Takie jest moje ostatnie zdanie, nie potrzebuję do FanArt'u żadnych pomocników, kid mod, to już i tak nadprogramowe przedsięwzięcie.

MPC to forum o cheatach i grach, nie raz odmawiałam Wam widząc propozycję SOTM, specjalnie, ponieważ to głównie cecha forów graficznych. Jeśli Ci nudno w FA, to zapraszam na fora typowo graficzne.

1321896841-U198706.png

Opublikowano

A więc kochana dudsonowo będziecie Wy zajmowali się tym zadaniem.

Tylko proszę nie spierdol tego tak jak Graff Packu.

Swoją drogą bądźcie czasami choć trochę kreatywnie.

 

 

@down

Już nie offtopujmy, bo to nie miejsce na tego rodzaju dyskusje.

Opublikowano

Nie Tobie decydować o tym co zostało 'spierdolone' jak to ująłeś. -.-

Nie jesteśmy forum graficznym, aby paczki, konkursy i inne stuffy były robione profesjonalnie.

1321896841-U198706.png

Opublikowano

A więc kochana dudsonowo będziecie Wy zajmowali się tym zadaniem.

Tylko proszę nie spierdol tego tak jak Graff Packu.

Swoją drogą bądźcie czasami choć trochę kreatywnie.

 

 

@down

Już nie offtopujmy, bo to nie miejsce na tego rodzaju dyskusje.

 

No ok. Mały szczegół, ale sam zacząłeś offtop.

 

Co do tej roboty.

 

Pomysł jest ciekawy, lecz pamiętaj Kronk, że to forum o cheatach. Pojedynki Wam w zupełności powinny starczyć. I tak troszkę przy tym naginaliśmy nasze zasady. Są szykowane dla Was konkursy (akurat teraz jest to graficzny konkurs)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/221912-konkurs-odpicuj-mpc-express/

 

To tyle.

Opublikowano

No ok. Mały szczegół, ale sam zacząłeś offtop.

 

Co do tej roboty.

 

Pomysł jest ciekawy, lecz pamiętaj Kronk, że to forum o cheatach. Pojedynki Wam w zupełności powinny starczyć. I tak troszkę przy tym naginaliśmy nasze zasady. Są szykowane dla Was konkursy (akurat teraz jest to graficzny konkurs)

 

http://www.mpcforum....uj-mpc-express/

 

To tyle.

 

Im bardziej podforum będzie rozbudowane tym lepiej :)

Rozwijający się pseudoGraficy wniosą wiele dobrego dla forum.

Opublikowano

3x Tak.

Pomysł ciekawy. Ale mogłybyć lepsze nagrody :P I co tydzien inna kategoria np. w tym tygodniu Ronaldo, a w następnym Stalker ...

cerberusek2435.png

 

Zbieram - :) To tylko jedno kliknięcie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...